GWARANCJA NEXT BUSINESS DAY I NEXT BUSINESS DAY ONSITE

Dział wsparcia serwisowego firmy QNAP jest po to,
aby rozwiązać twoje problemy techniczne.

Wsparcie na najwyższym poziomie

Twoje dane są bezcenne, więc każdy problem z dostępem do nich może powodować wymierną stratę. Firma QNAP doskonale to rozumie i wie, że utrzymanie niezawodności środowiska pamięci masowej ma krytyczne znaczenie, dlatego wprowadzamy dodatkowe opcje, takie jak gwarancje Next Business Day oraz Next Business Day Onsite.

Wyspecjalizowany zespół serwisu zapewnia pomoc i dba o to, że każdy problem ze sprzętem będzie miał najwyższy priorytet. Oznacza to, że w razie uszkodzenia sprzętu, otrzymasz nową jednostkę. Możesz więc być spokojny wiedząc, że Twoje serwery są zawsze pod opieką inżynierów firmy QNAP.

qnap_team_3

Opcje i warunki gwarancji

Dzięki rozszerzonej gwarancji możesz uzyskać wsparcie dla swoich urządzeń nawet przez pięć lat. W ramach opcji “Next Business Day” otrzymasz sprawne urządzenie dostarczone kolejnego dnia roboczego od zgłoszenia tak, aby ograniczyć przestoje spowodowane awarią do minimum. Urządzenie uszkodzone będziesz mógł spokojnie odesłać do nas w ciągu czterech dni. W przypadku gwarancji “Next Business Day Onsite” sprzęt zostanie do Ciebie dostarczony przez naszego pracownika kolejnego dnia roboczego, który również odbierze uszkodzoną jednostkę. W przypadku gwarancji Next Business Day oraz Next Business Day Onsite zgłoszenie musi być zweryfikowane i zatwierdzone przez dział serwisu do godziny 14 w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Zgłoszenia zatwierdzone po tym terminie będą realizowane w kolejnym dniu roboczym. Gwarancję Next Business Day oraz Next Business Day Onsite można wykupić na wszystkie modele w obudowie rack oraz modele pięciownękowe lub większe w obudowie tower.

* Czas wysyłki do Polski może wpłynąć na wydłużenie czasu dostawy.

** W przypadku gwarancji Next Business Day oraz Next Business Day Onsite zgłoszenie musi być zweryfikowane i zatwierdzone przez dział serwisu do godziny 14 w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Zgłoszenia zatwierdzone po tym terminie będą realizowane w kolejnym dniu roboczym.

*** Usługę Next Business Day oraz Next Business Day Onsite można wykupić w ciągu 90 dni od daty zakupu jednostki. Zakup Next Business Day oraz Next Business Day Onsite jest równoznaczny z rozszerzeniem podstawowej gwarancji na okres ich zakupu.

Formularz kontaktowy