Notes-Station-3-Clipper

QNAP udostępnił  narzędzie o nazwie Notes Station 3 Clipper – czyli rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które pozwala na zapisywanie witryn WWW (włącznie ze stronami, artykułami oraz grafikami) na urządzeniu QNAP NAS i późniejsze wygodne ich przeglądanie. Notes Station 3 Clipper to przydatne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą zapisywać materiały dostępne online do późniejszego wykorzystania.

„Notes Station 3 Clipper został stworzony by ułatwić użytkownikom przeglądanie WWW i pozwolić im na wygodne zapisywanie stron, artykułów i grafik bezpośrednio na NAS-ie, bez konieczności kopiowania i zapisywania adresów URL, zdjęć czy tekstów. Wraz z innymi przydatnymi narzędziami i funkcjami QNAP NAS, Notes Station 3 oraz nowy Web-clipper stanowią wygodne rozwiązanie z dziedziny prywatnej chmury, pozwalające na zapisywanie i korzystanie z treści przez wielu użytkowników, z poziomu wielu różnych urządzeń” – komentuje Anay Badavne, Product Manager QNAP.

Notes Station 3 Clipper jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy zainstalować rozszerzenie w Chrome i zacząć zapisywać treści do aplikacji Notes Station 3. Zapisywać można całe strony www, a także teksty i zdjęcia – bez reklam i treści dodatkowych. Dzięki funkcjom prywatnej chmury i obsłudze tagów, zachowane dokumenty i artykuły można później wygodnie przeglądać i przeszukiwać.

Dostępność

Notes Station 3 Clipper jest już dostępny w Chrome Web Store.

Wymagania

  1. Notes Station 3 Clipper jest dostępny tylko dla Google Chrome.
  2. Notes Station 3 Clipper wymaga zainstalowania na NAS-ie aplikacji Notes Station 3.

Źródło: QNAP.COM