PR_Plex-for-TS-128A_TS-228A_TS-328_en

Tajpej, Tajwan, 17 grudnia, 2018 – QNAP® Systems, Inc. poinformował, że oprogramowanie Plex® jest już obsługiwane przez urządzenia QNAP NAS wyposażone w procesory ARMv8 64-bit – w tym m.in. modele TS-128ATS-228A oraz TS-328. Ich użytkownicy mogą już pobierać aplikację Plex Media Server z serwisu QTS App Center.

QNAP TS-128A, TS-228A oraz TS-328 to multimedialne NAS-y, zapewniające użytkownikom nie tylko komplet niezbędnych funkcji związanych z przechowywaniem i udostępnianiem plików, ale również zestaw narzędzi do zarządzania multimediami. Dzięki wprowadzeniu obsługi Plex Media Server, ich posiadacze mogą teraz wygodnie korzystać z centralnego „portalu” multimedialnego, z poziomu którego mogą wygodnie zarządzać i odtwarzać swoje pliki multimedialne. QNAP zaprasza swoich klientów do podzielenia się swoimi opiniami nt. korzystania z Plex z poziomu NAS-a na oficjalnym Plex Forum.

Dzięki aplikacji Plex Media Server skonfigurowanie urządzenia QNAP NAS jako Plex Media Server jest bardzo proste i pozwala użytkownikom m.in. na wygodne strumieniowe przesyłanie multimediów z NAS-a do urządzeń mobilnych, sprzętu zgodnego z DLNA oraz telewizorów  (za pośrednictwem np. Roku®, Apple TV®, Google Chromecast™ oraz Amazon Fire TV®). Więcej informacji o Plex dla QNAP NAS znaleźć można na stronie https://www.qnap.com/go/solution/plex-best-nas.

Źródło: QNAP.COM